SERVIS


AUTOSERVIS

Disponujeme vlastním servisem všech značek automobilů. Naši specializovaní mechanici mají dlouholetou praxi z renomovaných a značkových servisů prémiových značek. Díky nadstandardním vztahům s dodavateli garantujeme velmi výhodné ceny při zachování značkové kvality bez dlouhých čekacích lhůt.


ODTAHOVÝ VŮZ

Nabízíme službu vyproštění a odtahu havarovaného nebo nepojízdného vozu v rámci celé EU. V případě potřeby zajistíme specializovaný servis, uskladnění vozu, odvoz posádky nebo přistavení náhradního vozidla dle vašeho výběru.PICK-UP servis

Díky naší PICK-UP službě se nemusíte starat o přistavení vozu do servisu. Stačí nám zavolat, vozidlo si od vás vyzvedneme na smluveném místě a postaráme se o něj.
Po dobu servisu nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozu. Váš automobil následně opět přivezeme až k vám.PNEUSERVIS

Nabízíme služby pneuservisu, který disponuje nejkvalitnějším vybavením na trhu. Spolupracujeme s dodavateli nejvyhlášenějších světových výrobců. Na počkání vám opravíme defekt, přezujeme pneumatiky a našim klientům nabízíme nadstandardní slevy na nové pneumatiky od našich dodavatelů. K dispozici máme i široký sortiment použitých pneumatik.POJISTNÁ UDÁLOST

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu, proto jsme schopni vyřešit jakoukoli pojistnou událost za vás. V případě nehody zajistíme veškeré náležitosti týkající se opravy vozidla i procesu škodní události.
ADRESA SPOLEČNOSTI
Chudenická 1059/30, Praha 15, 102 00

TELEFON: +420 604 253 060            EMAIL: info@filucars.cz            WEB: www.filucars.cz  

  

OTEVÍRACÍ DOBA:  Pondělí - Pátek: 09:00 - 17:00